Jesteśmy profesjonalnym
studiem projektowym z pomysłem.

Jesteśmy niezależnym i wielokierunkowym studiem
projektowym.
Tworzymy i rozwijamy komunikację wizualną
dla nowych jak i istniejących marek.

Specjalizujemy się w projektowaniu brandingu, webdesignu,
druku oraz szeroko rozumianej grafice użytkowej. Zajmujemy się
tworzeniem identyfikacji wizualnej, projektowaniem materiałów
drukarskich, projektowaniem opakowań, całościowym drukiem
jak i aranżacjami komunikacji wizualnej w przestrzeni
komercyjnej.

Współpracujemy z najlepszymi i pomożemy Ci dobrać
odpowiednie firmy do wykończeń identyfikacji wizualnej.

Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem graficznym, tworzymy identyfikację wizualną, linie kreatywne, branding, key visual oraz grafikę internetową. Dokładnie analizujemy specyfikę Twojej branży, aby zaproponować najbardziej korzystny wizualnie projekt, odpowiadający współczesnym nurtom w designie.

Nasi klienci

Specjaliści którzy wniosą sporą dawkę kreatywności
w budowanie wizerunku Twojej marki.

Sara
Kurzyńska

Co – Founder / Art Director

Projektant graficzny i Project Manager z wieloletnim doświadczeniem. Studia na kierunku zarządzania marketingiem pozwoliły jej na kompleksowe i kreatywne podejście do zarządzania strategiami marketingowymi,  a wczesne spotkanie z projektowaniem graficznym na łączenie w projektach minimalizmu zgodnego z najnowszymi trendami.
W Bee Creative realizuje projekty dotyczące komunikacji wizualnej, brandingu oraz specjalizuję się w mediach społecznościowych oraz kreatywnym marketingu.

Ewelina
Zazula

Social Media specialist

Jeśli szukasz eksperta, który pomoże Ci w prowadzeniu efektywnych kampanii płatnych, to dobrze trafiłeś! Ewelina bierze udział w przygotowywaniu oraz realizowaniu kampanii w kanałach online.

Z pasją i doświadczeniem w obszarze digital marketingu, zajmuje się kompleksowym wsparciem w zakresie płatnych kampanii reklamowych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, jesteś przedsiębiorcą czy influencerem, Ewelina pomoże osiągnąć Ci Twoje cele biznesowe.

Trendy w grafice stale się zmieniają, lecz w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem powstają wyjątkowe projekty. Tworzymy niepowtarzalne kreacje zgodne z najnowszymi nurtami w designie, aby grafiki były estetyczne i na czasie, a zarazem skuteczne. Przeniesiemy Twoją firmę na wyższy poziom.

Masz wizję, i chcesz ją urzeczywistnić?